DBH- LOINAZPE EGOITZA

IRAKASLERIA / PROFESORADO

 

EUSKARA 

REME ARRONDO

IDOIA IMAZ

3A,3C, 3D,3E

3B

EUSKARA

GAZTELANIA

MARIA JESUS RODRIGUEZ

DAVID BILBAO

3D, 3E

3A, 3B, 3C

LENGUA CASTELLANA

INGELESA

SUSANA PACIOS

SUSANA AGIRREGOMEZKORTA/

JUNE BIDAGUREN

3C, 3D, 3E

3A-3B

INGLÉS

MATEMATIKA

IÑIGO GURRUTXAGA

AMAIA ZUBELDIA

3A,3B,3C

3D-3E

MATEMÁTICAS

GIZARTE

IZASKUN HIDALGO

ASUN UGALDE

PATXI GARMENDIA

3B

3A

3E, 3C,3D,3E

SOCIALES

GORPUTZ HEZIKETA

JON AZURMENDI

MERCEDES ORTEGA

3C,3D,

3A, 3B,3E

EDUCACIÓN FÍSICA

ERLIJIOA/ HAEE/ ERLIJIOEN HISTORIA

ARROIN MUJIKA

IDOIA GOIKOETXEA

DAVID BILBAO

 

3A,3B,3C,3D,3E

RELIGIÓN / ATENCIÓN EDUCATIVA/ Hª RELIGIONES

FRANTSESA

ASUN SALDAÑA

3A,3B,3C,3D,3E

FRANCÉS

INFORMATIKA

IDOIA GOIKOETXEA

3A,3B,3C,3D,3E

INFORMÁTICA

ASMAKIZUN ETA MAKINEN TAILERRA

AINTZANE ZABALEGI

IÑIGO GALO

3A,3B,3C,3D,3E

TALLER DE MÁQUINAS E INVENTOS

NATUR ZIENTZIAK

BELEN ASURABARRENA

MIRARI MAIZ

PILI IRURETAGOIENA

3E

3A,3C,,3D,

3B

CIENCIAS NATURALES

PLASTIKA

JON KOLDOBIKA  MERCERO

KOLDO EGUZKIZA

3A,3B,3D,3E

3C

PLÁSTICA

MUSIKA

ASUN UGALDE

IZASKUN HIDALGO

PATXI GARMENDIA

3A

3B, 3E

3C,3D

 

IKUSENTZUNEZKO ETA KOMUNIKAZIO TAILERRA

JON KOLDOBIKA  MERCERO/KOLDO EGUZKIZA

3A,3B,3C,3D,3E

T. COMUNICACIÓN AUDIOVISUAL

TEKNOLOGIA

AINTZANE ZABALEGI

IÑIGO GALO

3A,3B,3C,3E

3D

TECNOLOGÍA

P.T.

LURDES ZUAITZ

3D

P.T.

HIZKUNTZA INDARTZEKO IRAKASLEA

REME ARRONDO

IDOIA IMAZ

ANA AGIRRE

PILI APALATEGI

3A,3B,3C,3D,3E

REFUERZO DEL EUSKARA

ORIENTATZAILEA

FEDE ZABALA

3A,3B,3C,3D,3E

ORIENTADORA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DBH- ALKARTASUNA EGOITZA
IRAKASLERIA / PROFESORADO
 

EUSKARA 
Jose Ramon Goñi
3A,3B
EUSKARA
GAZTELANIA
Karmele Imaz
3A,3B 
LENGUA CASTELLANA
INGELESA
Xabier Zabalegi
3A,3B
INGLÉS
MATEMATIKA
Mari Jose Garmendia
 
3A,3B
MATEMÁTICAS
GIZARTE
Lydia Muñoz
3A, 3B
SOCIALES
GORPUTZ HEZIKETA
Enrike Gaztañaga
3A, 3B 
EDUCACIÓN FÍSICA
ERLIJIOA/ HAEE/ ERLIJIOEN HISTORIA
Miren Jauregi
Ane Ibarrondo
Nekane Ausin
Karmele Imaz
Mari Jose Garmendia
Xabier Zabalaegi
 
3A, 3B 
RELIGIÓN / ATENCIÓN EDUCATIVA/ Hª RELIGIONES
FRANTSESA
Jose Ramon Goñi
3A, 3B 
FRANCÉS
INFORMATIKA
Igor Kortabarria
3A, 3B 
INFORMÁTICA
ZIENTZIA IKERKETEI HURBILKETA
Loinaz Mendia
3A ,3B 
APROXIMACIÓN A LAS INVESTIGACIONES CIENTÍFICAS
NATUR ZIENTZIAK
Mari Sol Txapartegi
3A, 3B
CIENCIAS NATURALES
PLASTIKA
Maia Oiharbide
3A ,3B
PLÁSTICA
MUSIKA
Maia Oiharbide
3A ,3B 
MÚSICA
TEKNOLOGIA
Igor Kortabarria
3A ,3B 
TECNOLOGÍA
P.T.
Lurdes Imaz
3A ,3B 
P.T.
HIZKUNTZA INDARTZEKO IRAKASLEA
Pello Dorronsoro
3A ,3B 
REFUERZO DEL EUSKARA
ORIENTATZAILEA
Fede Zabala
3A ,3B 
ORIENTADOR